HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir Nusaybin’i Ziyaret Etti

HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir Nusaybin’i Ziyaret Etti
Yayınlama: 02.02.2024
A+
A-

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep milletvekili Şehzade Demir geldiği Nusaybin de bir dizi temaslarda bulundu.

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik’in de olduğu bir heyetle Nusaybin HÜDA PAR ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Şehzade Demir ilçe başkanı Turan İş ve parti yetkileri tarafından karşılandı.

Nusaybin de bir dizi temasallarda bulunmak üzere gelen HÜDA PAR Genel sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Mardin İl Başkanı İsmail Çevik ve Nusaybin İlçe Başkanı Turan İş’in de olduğu heyet Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaş’a nezaket ziyaretinde bulundu Nusaybin kaymakamlığında gerçekleşen ziyaretten sonra  Şehzade Demir ve beraberindeki heyet esnaf  ziyareti  yaptı  esnaf ziyaretinden sonra  KARTMİN-DER’i ziyaret etti.

Şehzade Demir ve beraberindeki heyeti karşılayan KARTMİN-DER başkanı Nurullah Şimşek ziyaretten çok memnun olduklarını  belirti. Şimşek derneğin açılış amacını ve Nusaybin halkının sorunlarını dile getirdi.

 Temasları sırasında esnafın da sorunları dinleyen Demir; “sorunların çözümü konusunda her zaman halkımızın tercümanı olamaya devam edeceğini dile getirdi. Teşkilatlarımızla sürekli diyalog halindeyiz daha önce de Nusaybin ilçe teşkilatımız tarafından sunulmuş ve yılların biriktirdiği sorunları içeren dosya bizlere iletilmiş olup bu sorunların çözümü için çalışıyoruz.

İnsanların maddi ve manevi bütün isteklerini meclise taşıyacağımızı ve bu konuda sizlerin de gerek sivil toplum kuruluşları olarak gerekse halk olarak HÜDA PAR’ı desteklemenizi umuyor ve bizlere fırsat verip yerel de iyi hizmetleri yapacağımıza inanıyoruz.

Genelde bölgemizin özelde Nusaybin’in yaşadığı travmatik bir geçmişi var, sorunları da adeta kronikleşmiştir. HÜDA PAR orak bunun bilincindeyiz gerek yerel de gerekse mecliste sorunların çözmü için gayret gösteriyoruz ,göstermeye de devam edeceğiz.” dedi.

Yapılan temaslardan   sonra HÜDA PAR ilçe teşkilatına geçen Şehzade Demir burada Parti yetkilileriyle 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.