Hüda Par’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Hüda Par’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Yayınlama: 10.04.2024
A+
A-

Ramazan Bayramı’nın gelmesiyle birlikte, Hüda Par Nusaybin İlçe Başkanı Turan İş bir mesaj yayınladı. İslam coğrafyasının işgal ve sömürü altında olduğu bu dönemde yaşanan zorluklara dikkat çekti.

İş: “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. İslam coğrafyasının işgal ve sömürü altında olduğu bu dönemde, Allah’ın yardımıyla bir Ramazan’ı daha geride bıraktık. Allah, bizi bu ayın hayrından ve bereketinden mahrum bırakmasın ve bir sonraki Ramazan’a erişmemizi nasip etsin. Ramazan, bereketin, mağfiretin ve cehennem azabından kurtuluşun vesilesidir.”

“Allah’ın izniyle Bayramı karşıladık; bayramlar, küskünlüklerin olmadığı, fakirlerin yüzünün güldüğü, zenginlerin mallarının temizlendiği ve kardeşliğin pekiştiği zamanlardır. Büyüklere saygı, küçüklere sevgi, hastalarımızı, yaşlılarımızı ve kimsesizleri ziyaret etmek, bayramın güzelliklerindendir.”

“Bu vesileyle, Aziz Müslüman kardeşlerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, ümmeti Muhammed’in dirliğine, birliğine ve kurtuluşuna vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.