Nusaybin PTT Merkezi yeni yerinde hizmete girdi

Nusaybin PTT Merkezi yeni yerinde hizmete girdi
Yayınlama: 14.08.2023
A+
A-

Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 10 ilin etkilendiği deprem sonrası hasar gören Nusaybin PTT Merkezi, Nevruz Caddesinde açtığı yeni yerinde faaliyetlerine başladı.

Uzun yıllardır Selahaddin Eyyubi Mahallesi PTT Sokakta hizmet veren Nusaybin PTT Merkezi binasında 6 Şubat Depremi sonrası yapılan incelemelerde binanın hasar aldığı belirlendi.

Yapılan teknik incelemeler sonrası PTT Nusaybin Merkezinin tahliye edilmesi kararı alındı.Bir süredir PTT Merkezi önünde Mobil olarak hizmet veren PTT, Nevruz Bulvarında yeni merkezin kurulmasından sonra bugün itibariyle burada hizmetlerine başladı.

Nusaybin PTT Merkezi Müdürü Gülbahar Dağar yaptığı açıklamada, PTT Nusaybin Merkezinin Nevruz Bulvarında kurulan yeni yerde hizmet vermeye başladığını söyledi.

Merkez olarak artık burada faaliyet göstereceklerini ifade eden Dağar; “Bugün itibariyle PTT Merkezimi hazır hale getirilerek faaliyete başladı. Vatandaşlarımıza artık burada hizmet vereceğiz.

Bugün itibariyle çarşı merkezindeki mobil aracımızın faaliyetleri de sona erdi. Vatandaşlarımız Nevruz Bulvarında kurduğumuz merkezimi ile Mardin Yolu Caddesi ve Çağ Çağ Caddesindeki acentelerimizde PTT ile ilgili her türlü iş ve işlemlerini gerçekleştirebilirler” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.