Nusaybin’de İş Yerine Pompalı Silahla Saldırı Gerçekleşti

Nusaybin’de İş Yerine Pompalı Silahla Saldırı Gerçekleşti
Yayınlama: 03.05.2024
A+
A-

Mardin’in Nusaybin ilçesinde bir iş yerine silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken, iş yerinin camlarına mermiler isabet etti. Olay, güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde Nusaybin Abdulkadir Paşa Mahallesi Kanarya Sokak’ta gerçekleşti. Kimliği belirsiz bir veya birkaç kişi, iş yerine pompalı tüfekle saldırdı. Saldırı anı, güvenlik kameralarına yansıdı. Bir kişi, motosikletini iş yerinin önüne park ederek içeri girdi.

Bir süre sonra dışarı çıkıp motosikletine binerken saldırıya uğradı ve motosikleti düşürüldü. Sonrasında motosikleti kaldırıp bölgeden ayrıldı. Kısa bir süre sonra ise motosiklete iki kişi gelip, arkadaki kişi iş yerine pompalı tüfeği doğrultup ateş etti ve ardından olay yerinden uzaklaşıldı.

Olayda ölen veya yaralanan olmadığı belirtildi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, iş yerinde detaylı incelemelerde bulundu. Saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalamak için geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.