Nusaybin’de Siyer Sınavı kayıtları devam ediyor

Nusaybin’de Siyer Sınavı kayıtları devam ediyor
Yayınlama: 10.01.2024
A+
A-

Nusaybin’de Siyer Sınavı kayıtları devam ediyor

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 11 Şubat 2024’de yapılacak olan Siyer Sınavı’na başvurular devam ediyor.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlen Siyer Sınavı, bu yıl 11 Şubat 2024’te yapılacak. Sınava başvuruların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Nusaybin’de ki platform yetkilileri, son başvuru süresinin 22 Ocak 2024 olduğunu söylediler.

Bu yıl da “Onu Oku, Onu Yaşa” sloganıyla düzenlenecek Siyer Sınavı hazırlıkları ile ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Nusaybin’ Koordinatörü Abdulvahap Talayhan , her yıl siyer sınavını düzenlediklerini ifade ederek, tek gayelerinin Hz. Muhammed’in (sav) hayatını okutma, anlama ve yaşatma olduğunu vurguladı.

Talayhan , umre ödülü ve çeşitli hediyelerin verileceği Siyer Sınavı başvurularının 22 Ocak 2024 tarihine kadar da devam edeceğini hatırlattı.

ilçedeki birçok kırtasiye ve okul başta olmak üzere onlarca noktada kayıtların alındığını aktaran Talayhan, herkesi bu sınava katılmaya davet etti. 4 kategoriden oluşacak sınav  için kitap hazırlandığını söyleyen Talayhan, , sınava katılacakların bir an önce sınav sorularının çıkacağı kitaplarını alıp okumaları tavsiyesinde bulundu.

Kayıtların, https://www.siyersinavi.com/basvuru.aspx/   adresinden yapılabileceğini söyledi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.