Nusaybin’de Ulusal Ziyaret Programı çerçevesinde değerlendirme toplantısı yapıldı

Nusaybin’de Ulusal Ziyaret Programı çerçevesinde değerlendirme toplantısı yapıldı
Yayınlama: 08.09.2022
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık öncülüğünde başlatılan “Ulusal Ziyaret Programı” çerçevesinde Nusaybin Kaymakamı Ercan Kayabaşı Başkanlığında Kurum Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Hükümet Konağında yapılan toplantı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYDV) Müdürü Mehmet An’ın program hakkında bilgilendirmeleri ile başladı. Daha sonra program hakkında açıklamalarda bulunan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan program çerçevesinden Nusaybin’de ziyaret edilmeyen hane bırakmayacaklarını söyledi.

Projenin önemini vurgulayan Kayabaşı, “Vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Sıkıntıları varsa en kısa sürede çözüm bulacağız. Gidilmedik hane, hal hatırı sorulmayan vatandaşımızı bırakmayacağız. Ziyaretlerimizde hemşehrilerimize Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını ileteceğiz. Vatandaşlarımızın derdini, talebi dinleyip, talep ve sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturacağız.

İlçemizde her vatandaşımıza temas edeceğiz, derdiyle dertlenip mutlu gününde yanlarında olacağız” dedi.Toplantı Kurum Müdürlerinin görüş ve önerileri ile sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.